Kamil Kozłowski

1 598 400 zł

23 458 zł/m²

Opis

Do sprzedania wspaniałe 3 pokojowe mieszkanie położone na ul. Przybyszewskiego w Krakowie (Bronowice).

Mieszkanie o powierzchni 68 m2 składa się z:

– salon z aneksem kuchennym – 26,30 m2 – wyposażony w nowe sprzęty AGD ( lodówka, plyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka) oraz wysokiej jakości meble w zabudowie. Z salonu prowadzi wyjście do ogródka (28m2).

– sypialnia główna – 11,20m2 z podwójnym łóżkiem, szafkami nocnymi i pojemną szafą w zabudowie 

–  sypialnia 2 – 9,10 m2 – do własnej aranżacji 

– łazienka – 4,6 m2 – z toaletą, dwoma umywalkami i prysznicem

– pomieszczenie gospodarcze – 2,4 m2 – z pralką i przestrzenia do przechowywania 

– przedpokój 

Wnętrze zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone przy użyciu  wysokiej jakości materiałów.

Mieszkanie jest częścią nowoczesnego kameralnego osiedla z garażem podziemnym, siłownią oraz miejscem pod portiernię. Każde mieszkanie jest unikalne, z zachwycającym widokiem na Kopiec Kościuszki oraz okoliczne tereny zielone. Tuz obok znajdują się najbardziej znane i komfortowe tereny rekreacyjne (Błonia, Młynówka Królewska, ścieżki spacerowe i rowerowe wzdłuż rzeki Rudawy, aż po Park Jordana i Las Wolski). W pobliżu osiedla znajdują się liczne sklepy spożywcze, obiekty sportowe, szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe.

Cena mieszkania z wyposażeniem: 1598400 zl

Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 65000 zl 

Czynsz miesięczny: 736 zł

Brak PCC / Brak Prowizji 

Prezentacje i info: 

Kamil Kozłowski 

536-234-025

Picture of Kamil Kozłowski

Kamil Kozłowski

+48 536 234 025

1 598 400 zł

23 458 zł/m²

Opis

Mieszkanie o powierzchni 68 m2 składa się z:

–  sypialnia 2 – 9,10 m2 – do własnej aranżacji 

– przedpokój 

Cena mieszkania z wyposażeniem: 1598400 zl

Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 65000 zl 

Czynsz miesięczny: 736 zł

Brak PCC / Brak Prowizji 

Prezentacje i info: 

Kamil Kozłowski 

536-234-025

Picture of Kamil Kozłowski

Kamil Kozłowski

+48 536 234 025

Inne oferty

Apartament | Plac Matejki | 4 pokoje | pod klucz